ENGO Controls ECB62-ZB - listwa centralna
A szimbólum: 63222
A rendelkezésre álló: 4 PC-k.
Ár: 580.63
Ár: 580.63
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: 63222
A rendelkezésre álló: 4 PC-k.
Ár: 580.63
Ár: 580.63
| Komunikacja | Zigbee 3.0 |
| Maksymalna ilość stref | 6 |
| Zasilanie | 230 V AC 50 Hz |
| Obciążenie wyjściowe | do 5 A |
| Ilość wyjść | 6 wyjść dla siłowników |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy |
| Temperatura pracy | 0-50°C |
| Wilgotność pracy | max 85% RH (bez kondensacji) |
| Wymiary | 145 x 95 x 40 mm |
| Kolor | Biały |
| Montaż | na szynie DIN |
ENGO Controls Sp. z o.o. Sp. k.
Rolna 4
43-262 Kobielice
Poland
sekretariat@engocontrols.com