ETHERNET REPEATER UACC-LRE UBIQUITI
A szimbólum: UACC-LRE
A rendelkezésre álló: 2 PC-k.
Ár: 171.10
Ár: 171.10
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: UACC-LRE
A rendelkezésre álló: 2 PC-k.
Ár: 171.10
Ár: 171.10
Ethernet Repeater dalekiego zasięgu UACC-LRE to urządzenie umożliwiające zwiększenie zasięgu sygnału sieci Gigabit Ethernet i zasilania PoE (do 1 km przy zastosowaniu 10 sztuk)
Repeater wyposażony jest w 2 porty Gigabit Ethernet, obsługuje zasilanie zgodne z PoE/PoE+ 802.3af/at oferując przelotowe wyjście PoE
Połączenie ze sobą wielu urządzeń UACC-LRE umożliwia połączenie punktów dostępowych i kamer, które są bardzo oddalone od switcha PoE
Urządzenie oferuje również ochronę przeciwprzepięciową 10kA+ i działa niezawodnie w ekstremalnych temperaturach (od -40°C do +80°C)
Repeater obsługuje łącza o długości do 1 km (urządzenia muszą być umieszczone w odstępach co 100 m)
Uwaga!
Osiągnięcie odległości łącza 1 km jest możliwe tylko dla urządzeń końcowych o maksymalnym poborze mocy 7 W lub mniej
| Standardy: | PoE+ (802.3af/at) |
| Interfejs Ethernet: | Gigabit Ethernet |
| Ilość portów LAN: |
|
| Kontrolki LED: | Power / System, Ethernet, PoE |
| Tryb pracy: | Repeater |
| Zabezpieczenia: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: |
|
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IPX5 |
| Zasilanie: | 37 ... 57 V DC - PoE (802.3af/at) |
| Pobór mocy: | 1.5 W (bez PoE OUT) |
| Temperatura pracy / wilgotność względna: | -40 °C ... 80 °C / 10 % ... 95 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.28 kg |
| Wymiary: | 197 x 94 x 39 mm |
| Producent / Marka: | UBIQUITI |
| Gwarancja: | 2 lata |
Ubiquiti International Holding B.V.
Ekkersrijt 3102
5692 CC Son
Netherlands
support@ui.com
CDR Prosta Spółka Akcyjna
ul. Władysława Pałki 15
44-240 Żory
Poland
sales@cdr.pl