FOTOKOMÓRKA FAAC-XP20BD KOMPLET TXRX
Symbol: FAAC-XP20BD
Dostępność: 2 szt.
Cena: 313.63
Cena: 313.63
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FAAC-XP20BD
Dostępność: 2 szt.
Cena: 313.63
Cena: 313.63
Fotokomórki przeznaczone są do współpracy z systemami automatyki bramowej
Fotokomórki posiadają możliwość regulacji kąta w poziomie
Zestaw składa się z nadajnika oraz odbiornika
Z nadajnika wysyłana jest wiązka podczerwieni do odbiornika
Jeżeli w polu stworzonej bariery pojawi się obiekt (np. samochód lub człowiek) fotokomórka zareaguje wysyłając sygnał do zmiany stanu na wejściu centrali sterującej
Urządzenia są odporne na przenikanie wilgoci, wyposażone w obudowę chroniącą przed niepożądanym działaniem promieni słonecznych
| Kąt promieniowania: | ± 7 ° @ 20 m , ± 13.5 ° @ 5 m |
| Zasięg działania: | 20 m |
| Czas reakcji: | 20 ms |
| Zasilanie: | 24 V DC - Magistrala BUS (2easy) |
| Pobór prądu: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura pracy: | -20 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.07 kg Nadajnik / Odbiornik |
| Wymiary: | 130 x 42 x 41 mm Nadajnik / Odbiornik |
| Producent / Marka: | FAAC |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta PL
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari, 10
40069 Zola Predosa BOLOGNA
Italy
faac@faac.pl
FAAC POLSKA sp. z o.o.
ul. Kopijników 12
03-274 Warszawa
Poland
faac@faac.pl