GNIAZDO PRZENOŚNE XF2165S-EPN 250 V 16 A Famatel
Symbol : XF2165S-EPN
Dostupnost: 3 opak
Cena : 38.72
Cena : 38.72
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : XF2165S-EPN
Dostupnost: 3 opak
Cena : 38.72
Cena : 38.72
Gniazdo proste o podwyższonej szczelności i wytrzymałości
Wytrzymały dławik zapewnia uszczelnienie oraz umocowanie przewodu bez użycia narzędzi
Ergonomiczny uchwyt ułatwia wyjęcie wtyczki z gniazda
Gniazdo XF2165S-EPN jest dedykowana do współpracy z wtyczkami serii XF
Wtyczka i gniazdo pracujące w parze zapewniają zachowanie klasy szczelności IP54 oraz klasy ochrony mechanicznej IK08
| Napięcie znamionowe: | 250 V, 50 / 60 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Przewód elektryczny: | max. 3 x 2.5 mm² |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ gniazda: | CEE 7/4 (Schuko) |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | Poliamid 6 |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Klasa odporności mechanicznej: | IK08 |
| Kolor: | Czarny + Pomarańczowy |
| Waga: | 0.12 kg |
| Wymiary: | Ø 56 x 128 mm |
| Producent / Marka: | Famatel |
| Gwarancja: | 2 lata |
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl
