Hikvision DS-3E0105D-O
A szimbólum: 56616
A rendelkezésre álló: 74 PC-k.
Ár: 26.89
Ár: 26.89
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: 56616
A rendelkezésre álló: 74 PC-k.
Ár: 26.89
Ár: 26.89
| Typ urządzenia | Switch SOHO |
| Obudowa | ABS |
| Wymiary (S × W × G) | 83.00 mm × 22.00 mm × 52.00 mm |
| Wymiary (cale) | 3.27" × 0.87" × 2.05" |
| Waga netto | 0.093 kg (0.205 lb) |
| Temperatura pracy | 0°C do 40°C |
| Temperatura magazynowania | -40°C do 85°C |
| Wilgotność pracy | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wilgotność względna | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Zasilanie | 5 V DC, 0.6 A |
| Maksymalny pobór mocy | 3 W |
| Tryb instalacji | Montaż biurkowy |
| Ochrona przeciwprzepięciowa | 2 kV |
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com