Inteligentny mini przełącznik WiFi Sonoff MINI-RBS
Symbol : 61642
Dostupnost: 53 opak
Cena : 66.76
Cena : 66.76
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : 61642
Dostupnost: 53 opak
Cena : 66.76
Cena : 66.76
| Model | Sonoff MINI-RBS |
| Wymiary | 42.6 x 42.6 x 20 mm |
| Zasilanie | 100-240 V AC |
| Moc maksymalna | 3500 W |
| Komunikacja | WiFi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz |
| Kompatybilność | eWeLink, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Zabezpieczenia | Ochrona przed przeciążeniem |
| Wspierane systemy | Android, iOS |
| Materiał obudowy | Ognioodporny ABS V0 |
| Temperatura pracy | -10°C do +40°C |
INNPRO Robert Błędowski sp. z o.o.
Rudzka 65c
44-200 Rybnik
Poland
hurt@innpro.pl
INNPRO Robert Błędowski sp. z o.o.
Rudzka 65c
44-200 Rybnik
Poland
hurt@innpro.pl