KAMERA ENDOSKOPOWA Z WYŚWIETLACZEM BIGSTREN-19376 2 Mpx 8 mm BIGSTREN
Symbol : BIGSTREN-19376
Dostupnosť: 56 Ks.
Cena : 248.54
Cena : 248.54
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : BIGSTREN-19376
Dostupnosť: 56 Ks.
Cena : 248.54
Cena : 248.54
Kamera endoskopowa BIGSTREN-19376 to praktyczne narzędzie do inspekcji trudno dostępnych miejsc. Wyposażona w elastyczny przewód o długości 5 metrów oraz 6 diod LED, umożliwia dokładne badanie obszarów o ograniczonym oświetleniu. Urządzenie oferuje obraz w jakości Full HD. Dodatkowo, w zestawie znajdują się 4 wymienne końcówki, zwiększające funkcjonalność kamery.
Dodatkowo zestaw zawiera monitor o przekątnej ekranu 4.3"
| Wielkość matrycy: | 2 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px - 1080p , 1280 x 720 - 720p , 640 x 480 - VGA |
| Obiektyw: | 8 mm |
| Oświetlacz LED: | Wbudowany oświetlacz światła białego (LED) - 6 diod LED, Natężenie oświetlenia - 3 poziomy |
| Wyświetlacz: | 4.3 " LCD |
| Wybrane cechy: |
|
| Dodatkowe akcesoria: |
|
| Klasa szczelności: | IP67 - dodatkowe końcówki |
| Zasilanie: |
|
| Waga: | 0.41 kg |
| Wymiary: |
|
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski |
| Producent / Marka: | BIGSTREN |
| Gwarancja: | 2 lata |
ISO TRADE Sp. z o.o.
HANGAROWA 15
59-220 Legnica
Poland
info@iso-trade.eu
ISO TRADE Sp. z o.o.
HANGAROWA 15
59-220 Legnica
Poland
info@iso-trade.eu