KAMERA IP ANPR ITC415-PW6M-IZ-GN - 4 Mpx 2.7 ... 12 mm - MOTOZOOM DAHUA
A szimbólum: ITC415-PW6M-IZ-GN
A rendelkezésre álló: 5 PC-k.
Ár: 6198.04
Ár: 6198.04
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: ITC415-PW6M-IZ-GN
A rendelkezésre álló: 5 PC-k.
Ár: 6198.04
Ár: 6198.04
Kamera IP ANPR (Automatic Number Plate Recognition) dedykowana do automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych pojazdów
Zastosowany obiektyw motozoom z ogniskową 2.7 ... 12 mm pozwala na zdalną regulację kąta widzenia
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3at sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/1.8 " CMOS |
| Wielkość matrycy: | 4 Mpx |
| Rozdzielczość: | 2688 x 1520 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p , 704 x 576 - D1 |
| Obiektyw: | 2.7 ... 12 mm - Motozoom |
| Kąt widzenia: | 115 ° ... 48 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 12 m |
| Kompresja: | H.265 / H.264B / H.264M / H.264H / MJPEG |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s - 4 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | 100/1000 Base-T (RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, HTTP, TCP/IP, UDP, NTP, DHCP, DNS |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 128GB (możliwy zapis lokalny) |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 3 / 3 |
| Audio: |
|
| Interfejs RS-485: | 2 x |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | ![]() |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | < 20 W |
| Obudowa: | Compact, Metal + Plastik |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | ![]() |
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 65 °C |
| Waga: | 2.4 kg (z uchwytem) |
| Wymiary: |
|
| Obsługiwane języki: | angielski |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
