KAMERA IP DS-2CD1663G2-LIZU/SL(2.8-12MM) Smart Hybrid Light 6 Mpx - MOTOZOOM Hikvision
Symbol: DS-2CD1663G2-LIZU/SL(2.8-12MM)
Dostępność: 20 szt.
Cena: 955.06
Cena: 955.06
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-2CD1663G2-LIZU/SL(2.8-12MM)
Dostępność: 20 szt.
Cena: 955.06
Cena: 955.06
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264+ / H.265+ zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 6.0 MPx
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji
Kamera spełnia klasę szczelności IP67
Urządzenie zostało wyposażone w technologię Smart Hybrid Light / ColorVu, dzięki której użytkownik ma do wyboru tryb światła białego i tryb IR (podczerwieni)
Gdy Smart Hybrid Light / ColorVu jest aktywny, białe światło włączy się automatycznie dopiero w momencie wykrycia obiektu w monitorowanym obszarze, co skutecznie poprawia jakość obrazu
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | max. 6 Mpx |
| Przetwornik: | 1/2.4 " Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 ... 12 mm - Motozoom |
| Kąt widzenia: | 106 ° ... 36 ° |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 50 m |
| Zasięg oświetlacza IR: | 50 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | ![]() |
| Audio: |
|
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 20 kl/s @ 6 Mpx |
| Interfejs: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 6 |
| ONVIF: | ![]() |
| Wybrane funkcje: |
|
| Dostęp z telefonu komórkowego: |
|
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - aplikacja iVMS-4200 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: |
|
| Obudowa: | Compact, Metal + Plastik |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | ![]() |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.81 kg |
| Wymiary: | Ø 105 x 286 mm |
| Obsługiwane języki: | angielski, ukraiński |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311330696 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Instrukcja szybkiego uruchamiania EN
Instrukcja dodawania urządzeń do aplikacji mobilnej (Android) PL
Instrukcja dodawania urządzeń do aplikacji mobilnej (iOS) PL
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com

