KAMERA IP DS-2CD2483G2-I(2.8MM) AcuSense - 8.3 Mpx Hikvision
Symbol : DS-2CD2483G2-I(2.8MM)
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 849.02
Cena : 849.02
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : DS-2CD2483G2-I(2.8MM)
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 849.02
Cena : 849.02
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.265 / H.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 8 MPx
Bardzo łatwa obsługa poprzez urządzenia mobilne (Android / iOS), umożliwia użytkownikom wygodną i zdalną obsługę, a także zarządzanie kamerą
Kamera z serii AcuSense
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji
Kamera do zastosowań wewnętrznych
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 8.3 Mpx |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 - 8.3 Mpx , 3200 x 1800 - 5.7 Mpx , 2688 x 1520 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 108 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 10 m |
| Audio: |
|
| Interfejs RS-485: | ![]() |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | ![]() |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 12.5 kl/s @ 8.3 Mpx 25 kl/s @ 4 Mpx |
| ONVIF: | ![]() |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Dostęp z telefonu komórkowego: |
|
| Domyślny adres IP: | DHCP lub 192.168.1.64 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) aplikacja iVMS-4200 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB (możliwy zapis lokalny) |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: |
|
| Waga: | 0.22 kg (z podstawką) |
| Wymiary: | 76 x 135 x 82 mm (z podstawką) |
| Temperatura pracy: | -10 ... 40 °C |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, włoski |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311316098 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta EN
Instrukcja szybkiego uruchamiania EN
Instrukcja dodawania urządzeń do aplikacji mobilnej (Android) PL
Instrukcja dodawania urządzeń do aplikacji mobilnej (iOS) PL
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com

