LAMPKA SYGNALIZACYJNA LED LE-412933 DO MONTAŻU NA SZYNIE DIN (TS-35) LEGRAND
Symbol: LE-412933
Dostępność: 4 szt.
Cena: 118.46
Cena: 118.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LE-412933
Dostępność: 4 szt.
Cena: 118.46
Cena: 118.46
Sygnalizacyjne diody LED przystosowane do montażu na szynie DIN TS-35
| Rodzaj urządzenia: | Lampka sygnalizacyjna LED, potrójna |
| Kolor: | Czerwony, Czerwony, Czerwony |
| Napięcie znamionowe: | 230 / 400 V AC, 50 / 60 Hz |
| Pobór mocy: | 0.17 W @ 230 V AC |
| Typ złącz: | zaciski skręcane |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne, montaż na szynie DIN, TS-35 |
| Szerokość w modułach 17.5 mm: | 1 |
| Waga: | 0.056 kg |
| Wymiary: | 18 x 85 x 68 mm |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl