MIERNIK GRUBOŚCI LAKIERU GL-1 PRODIG-TECH
Symbol : GL-1
Dostupnost: 4 opak
Cena : 138.81
Cena : 138.81
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : GL-1
Dostupnost: 4 opak
Cena : 138.81
Cena : 138.81
Miernik grubości lakieru jest narzędziem mierzącym warstwy lakieru, w celu sprawdzenia, czy pojazd nie był powtórnie lakierowany
GL-1 to standardowy miernik do pomiarów grubości lakieru na samochodowych blachach stalowych
| Zastosowanie: | Pomiar grubości lakieru - blacha stalowa, blacha stalowa ocynkowana |
| Sonda: | wbudowana |
| Rozdzielczość pomiaru: | 1 / 10 µm (do wyboru w menu) |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 1100 µm |
| Pamięć: | 100 pomiarów |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | ![]() |
| Wymagania systemowe: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | Bateria 9V, typ 6F22/6LR61 - w zestawie |
| Waga: | 0.15 kg |
| Wymiary: | 118 x 67 x 26 mm |
| Obsługiwane języki: | polski |
| Producent / Marka: | PRODIG-TECH |
| Gwarancja: | 2 lata |
Prodig Tech Sp. z o.o.
Montażowa 3B
43‑300 Bielsko‑Biała
Poland
biuro@prodig-tech.pl
Arkadiusz Berliński Prodig Tech
ul. Montażowa 3b
43-300 Bielsko-Biała
Poland
info@prodigtech.pl
