MIERNIK UNIWERSALNY UT-131C UNI-T
Symbol: UT-131C
Dostępność: 55 szt.
Cena: 60.96
Cena: 60.96
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UT-131C
Dostępność: 55 szt.
Cena: 60.96
Cena: 60.96
UT-131C jest uniwersalnym miernikiem cyfrowym służącym do pomiaru: napięcia, prądu, rezystancji, temperatury, diod
W zestawie znajduje się termopara typu "K" (chromel/alumel)
| Pomiar napięcia DC: | 200 mV ± (0.7% + 3) @ 0.1 mV , 2000 mV ± (0.5% + 2) @ 1 mV , 20 V ± (0.7% + 3) @ 0.01 V , 200 V ± (0.7% + 3) @ 0.1 V , 250 V ± (0.7% + 3) @ 1 V |
| Pomiar napięcia AC: | 200 V ± (1.2% + 3) @ 0.1 V , 250 V ± (1.2% + 3) @ 1 V |
| Pomiar prądu DC: | 2000 µA ± (1.0% + 2) @ 1 µA , 20 mA ± (1.0% + 2) @ 0.01 mA , 200 mA ± (1.0% + 2) @ 0.1 mA , 10 A ± (1.2% + 5) @ 0.01 A |
| Pomiar prądu AC: | ![]() |
| Pomiar rezystancji: | 200 Ω ± (1.0% + 2) @ 0.1 Ω , 2 kΩ ± (0.8% + 2) @ 0.001 kΩ , 20 kΩ ± (0.8% + 2) @ 0.01 kΩ , 200 kΩ ± (0.8% + 2) @ 0.1 kΩ , 20 MΩ ± (1.2% + 3) @ 0.01 MΩ , |
| Pomiar pojemności: | ![]() |
| Pomiar indukcyjności: | ![]() |
| Pomiar częstotliwości: | ![]() |
| Pomiar temperatury: |
|
| Automatyczna zmiana zakresów pomiarowych: | ![]() |
| hFE: | ![]() |
| Test diody: | ![]() |
| Sygnalizacja ciągłości obwodu: | ![]() |
| Sprawdzanie stanów logicznych TTL: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 2 x Bateria 1.5V, typ AAA/LR03 - w zestawie |
| Waga: | 0.21 kg |
| Wymiary: | 134 x 77 x 47 mm |
| Producent / Marka: | UNI-T |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl

