MIKROTIK ROUTERBOARD CSS326-24G-2S+RM
A szimbólum: 13459
A rendelkezésre álló: 10 PC-k.
Ár: 634.84
Ár: 634.84
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: 13459
A rendelkezésre álló: 10 PC-k.
Ár: 634.84
Ár: 634.84
| Chip switcha | Marvell 98DX3216A1 |
| Pamięć wbudowana | 2 MB |
| Rodzaj pamięci wbudowanej | Flash |
| Porty Ethernet | 24 gigabitowe porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s |
| Sloty SFP+ | 2 |
| Serial port | RJ45 |
| Zakres napięcia wejściowego | 12 - 30 V DC (wtyk DC lub pasywne PoE) |
| Maksymalny pobór mocy | 19 W |
| System operacyjny | SwOS |
| Wymiary | 440x144x44 mm |
| Dopuszczalna temperatura pracy | Od -40 do 70 st. C |
SIA Mikrotikls
Aizkraukles iela 23
LV-1002 Riga
Latvia
sales@mikrotik.com