MOBILNA KAMERA AHD ATE-CAM-AHD967-F03 - 1080p 2.8 mm AUTONE
Symbol : ATE-CAM-AHD967-F03
Dostupnost: 22 opak
Cena : 251.76
Cena : 251.76
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : ATE-CAM-AHD967-F03
Dostupnost: 22 opak
Cena : 251.76
Cena : 251.76
Kamera ATE-CAM-AHD967-F03 przeznaczona jest do montażu wewnątrz pojazdów
Interfejs AHD umożliwia transmisję analogowego, zespolonego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego
Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu
Kamera spełnia klasę szczelności IP67
| Standard: | AHD |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Przetwornik: | 1/2.9 " Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 100 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | ![]() |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | ≥ 50 dB |
| Wyjście wideo: | 1 Vpp / 75 Ω - Gniazdo M12, 4-pin, Kod A |
| Audio: | ![]() |
| Wybrane funkcje: |
|
| Menu ekranowe OSD: | ![]() |
| Obudowa: | Metalowa |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Kamera przeznaczona jest do montażu wewnątrz pojazdów |
| Zasilanie: | 12 V DC / 440 mA - Zasilanie kamer napięciem 12V DC bezpośrednio z rejestratora |
| Pobór mocy: | < 5 W |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 70 °C |
| Waga: | 0.21 kg |
| Wymiary: | 51 x 88 x 34 mm |
| Producent / Marka: | AUTONE |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
