MODUŁ CZYTNIKA ZBLIŻENIOWEGO DS-KD-M Hikvision
A szimbólum: DS-KD-M
A rendelkezésre álló: 8 PC-k.
Ár: 271.37
Ár: 271.37
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: DS-KD-M
A rendelkezésre álló: 8 PC-k.
Ár: 271.37
Ár: 271.37
Moduł DS-KD-M jest przeznaczony do współpracy z modułem wideodomofonu DS-KD8003-IME1 lub DS-KD8003-IME2
Montaż modułów serii DS-KD-xx odbywa się w dedykowanych obudowach serii DS-KD-ACF (obudowy podtynkowe) oraz DS-KD-ACW (obudowy natynkowe)
Dołączone do obudów obu serii ramki maskujące wykonane są z aluminium
| Obsługa kart: | 13.56 MHz S50 |
| Zasięg odczytu kart: | max. 5 cm |
| Praca autonomiczna: | ![]() |
| Wbudowana klawiatura: | ![]() |
| Przycisk dzwonka: | ![]() |
| Wyjście sabotażowe: | ![]() |
| Kompatybilność: | DS-KD8003-IME1, DS-KD8003-IME2 |
| Zasilanie: | Dostarczane przez DS-KD8003-IME1 lub DS-KD8003-IME2 |
| Pobór mocy: | ≤ 2 W |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 ... 95 % (bez kondensacji) |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Obudowa: | Plastik |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.17 kg |
| Wymiary: | 100 x 98 x 34 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305301208 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com
