MODUŁ KLAWIATURY DS-KD-K12 Hikvision
Symbol : DS-KD-K12
Dostupnost: 2 opak
Cena : 291.79
Cena : 291.79
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : DS-KD-K12
Dostupnost: 2 opak
Cena : 291.79
Cena : 291.79
Moduł DS-KD-K12 jest przeznaczony do współpracy z modułem wideodomofonu DS-KD8003-IME1 lub DS-KD8003-IME2
Montaż modułów serii DS-KD-xx odbywa się w dedykowanych obudowach serii DS-KD-ACF (obudowy podtynkowe) oraz DS-KD-ACW (obudowy natynkowe)
Dołączone do obudów obu serii ramki maskujące wykonane są z aluminium
| Kompatybilność: | DS-KD8003-IME1, DS-KD8003-IME2 |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | Dostarczane przez DS-KD8003-IME1 lub DS-KD8003-IME2 |
| Pobór mocy: | ≤ 2 W |
| Obudowa: | Plastikowa, Wodoodporna |
| Kolor: | Srebrny |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 55 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 ... 90 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.19 kg |
| Wymiary: | 100 x 98 x 34 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305304927 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com