MODUŁ KONFIGUROWALNYCH PRZEKAŹNIKÓW PRZEŁĄCZNYCH PK2-12-PWT DELTA
Symbol : PK2-12-PWT
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 63.10
Cena : 63.10
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : PK2-12-PWT
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 63.10
Cena : 63.10
Moduł PK2-12-PWT składa się z 2 przekaźników przełącznych, sterowanych niezależnie oraz układów konfiguracyjnych ustalających sterowanie przekaźnikami za pomocą stanu wysokiego lub niskiego
Umożliwia zwiększenie obciążalności prądowej wyjść tranzystorowych oraz wprowadza izolację galwaniczną pomiędzy sygnałem wyzwalającym a obciążeniem
| Liczba wyjść przekaźnikowych: | 2 |
| Zasilanie: | 10 ... 16 V DC |
| Pobór prądu: | max. 2 x 35 mA / 12 V DC |
| Obciążalność styków: | max. 2 x 10 A, 30 V DC / 50 V AC |
| Napięcie załączenia przekaźnika H: | >4 V |
| Napięcie załączenia przekaźnika L: | < 2.7 V |
| Wyjście: | 2 x NO/NC |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.11 kg |
| Wymiary: | 120 x 90 x 36 mm |
| Producent / Marka: | DELTA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl