BEZPRZEWODOWY MODUŁ PRZEKAŹNIKOWY AX PRO DS-PM1-O1L-WE Hikvision
Symbol : DS-PM1-O1L-WE
Dostupnosť: 1 Ks.
Cena : 296.55
Cena : 296.55
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : DS-PM1-O1L-WE
Dostupnosť: 1 Ks.
Cena : 296.55
Cena : 296.55
Urządzenie jest przeznaczone do współpracy z bezprzewodowymi systemami kontroli dostępu Hikvision AX PRO pracującymi w paśmie 868 MHz
| Liczba wyjść przekaźnikowych: | 1 |
| Zasilanie: | 7 ... 24 V DC |
| Obciążalność styków: | 5 A (max), 0 V ... 36 V DC |
| Wyjście: | NO/NC |
| Zastosowanie: | Bezprzewodowe systemy alarmowe HIKVISION AX PRO |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.028 kg |
| Wymiary: | 40 x 34 x 20 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401744 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta EN
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com