MODUŁ PRZEKAŹNIKOWY AWZ-510
Symbol : AWZ-510
Dostupnost: 67 opak
Cena : 20.62
Cena : 20.62
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : AWZ-510
Dostupnost: 67 opak
Cena : 20.62
Cena : 20.62
Umożliwia zwiększenie obciążalności prądowej wyjść tranzystorowych oraz wprowadza izolację galwaniczną pomiędzy sygnałem wyzwalającym a obciążeniem
| Liczba wyjść przekaźnikowych: | 1 |
| Zasilanie: |
|
| Pobór prądu: | 33 mA @ 12 V DC |
| Obciążalność styków: | 1 A (max) 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Wyjście: | 1 x NO/NC |
| Wybrane cechy: | Sygnalizacja LED |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.02 kg |
| Wymiary: | 50 x 43 x 20 mm |
| Producent / Marka: | PULSAR |
| Gwarancja: | 2 lata |
PULSAR K. Bogusz sp. j.
Siedlec 150
32-744 Łapczyca
Poland
biuro@pulsar.pl
Pulsar K. Bogusz Sp.J.
Siedlec 150
32-744 Łapczyca
Poland
info@pulsar.p