MODUŁ KONTROLERA DOSTĘPU MC16-PAC-ST-12 ROGER
Symbol: MC16-PAC-ST-12
Dostępność: 5 szt.
Cena: 5876.02
Cena: 5876.02
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC16-PAC-ST-12
Dostępność: 5 szt.
Cena: 5876.02
Cena: 5876.02
Kontroler MC16-PAC-ST-12 to wielofunkcyjny moduł elektroniczny, przeznaczony do stosowania w systemie RACS 5 v2, który umożliwia realizację kontroli dostępu przejścia oraz automatyki budynkowej
| Ilość obsługiwanych przejść: | 12 (dwukierunkowe) |
| Ilość obsługiwanych czytników: | 48 |
| Ilość użytkowników: | nieograniczona (wymagany zakup odpowiedniej licencji) |
| Ilość nośników dla identyfikatora: | 8 - Karta zbliżeniowa, PIN, odcisk palca itp. |
| Pamięć bufora: | Bufor 8 000 000 zdarzeń |
| Ilość stref dostępu: | 24 |
| Ilość stref alarmowych: | 24 |
| Współpraca z akumulatorem: | 12 V / 7 Ah |
| Komunikacja: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: |
|
| Temperatura pracy: | 5 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 95 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.14 kg |
| Wymiary: | 175 x 72 x 30 mm |
| Producent / Marka: | ROGER |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta PL
Roger sp. z o.o. sp.k.
Gościszewo 59
82-400 Sztum
Poland
roger@roger.pl
ROGER SP. Z O.O. SP. K.
ul. Gościszewo 59
82-400 Sztum
Poland
info@roger.pl