MODUŁ RADIOWY DO BRAM FAAC-XF868
Symbol: FAAC-XF868
Dostępność: 1 szt.
Cena: 184.88
Cena: 184.88
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FAAC-XF868
Dostępność: 1 szt.
Cena: 184.88
Cena: 184.88
Moduł FAAC-XF868 jest dwukanałowym odbiornikiem sygnału radiowego dedykowanym do współpracy z systemem marki FAAC
| Zastosowanie: | System FAAC |
| Zasilanie: | 24 V DC - (z kontrolera) |
| Liczba wejść: | ![]() |
| Liczba wyjść: | ![]() |
| Komunikacja bezprzewodowa: | 868.35 MHz - System FAAC |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym): | 50 m |
| Kodowanie transmisji: | Uniwersalny system Omnidec umożliwiający kodowanie SLH lub DS |
| Wybrane cechy: |
|
| Waga: | 0.03 kg |
| Wymiary: | 52 x 36 x 22 mm |
| Producent / Marka: | FAAC |
| Gwarancja: | 2 lata |
FAAC POLSKA sp. z o.o.
ul. Kopijników 12
03-274 Warszawa
Poland
faac@faac.pl
FAAC POLSKA sp. z o.o.
ul. Kopijników 12
03-274 Warszawa
Poland
faac@faac.pl
