MONITOR AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL MS-ACT50-4K-V2 5 " DELTA TESTER
Symbol : MS-ACT50-4K-V2
Dostupnosť: 6 Ks.
Cena : 657.20
Cena : 657.20
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : MS-ACT50-4K-V2
Dostupnosť: 6 Ks.
Cena : 657.20
Cena : 657.20
Wielofunkcyjny tester kamer AHD, HD-CVI, HD-TVI, kamer analogowych, Speed Dome (PTZ), wyposażony w wiele dodatkowych funkcji, niezbędnych przy uruchamianiu instalacji CCTV
| Standard wizji: | AHD - 8 Mpx @ 15 kl/s , HD-CVI - 8 Mpx @ 12.5, 15 kl/s , HD-TVI - 8 Mpx @ 12.5, 15 kl/s , PAL, NTSC |
| Przekątna matrycy: | 5 " |
| Rozdzielczość nominalna: | 800 x 480 px |
| Regulacja obrazu: | ![]() |
| Funkcja uśpienia: | ![]() |
| Menu ekranowe OSD: | ![]() |
| Wejście Video: |
|
| Wyjście Video: | HDMI max. 1920 x 1080, 1080p + Generator sygnału kontrolnego |
| Wejście Audio: | 1 szt. Gniazdo Jack 3.5 mm |
| Wyjście Audio: | ![]() |
| Interfejs RS-485: | PELCO-D/P, SAMSUNG, PANASONIC, LILIN, YAAN, i inne Sterowanie obiektywem motozoom działa wyłącznie po RS-485 Szybkość transmisji (Baudrate) : 600 ... 115200 b/s |
| Praca jako źródło zasilania: | 12 V DC / 1 A |
| Zasilanie: |
|
| Szacunkowy czas pracy na akumulatorze: | min. 6.5 godz. |
| Wybrane funkcje: | Tester skrętki komputerowej |
| Obsługa: | Duże, czytelne przyciski |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 50 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 30 % ... 90 % |
| Waga: | 0.42 kg |
| Wymiary: | 184 x 110 x 41 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, niemiecki, portugalski, rosyjski, serbski, turecki, włoski |
| Producent / Marka: | DELTA TESTER |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl

