NAPĘD DO BRAMY SKRZYDŁOWEJ FAAC-HANDY-24V-FDS/KIT - ZESTAW DO BRAMY DWUSKRZYDŁOWEJ
Symbol : FAAC-HANDY-24V-FDS/KIT
Dostupnost: 4 opak
Cena : 2847.36
Cena : 2847.36
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : FAAC-HANDY-24V-FDS/KIT
Dostupnost: 4 opak
Cena : 2847.36
Cena : 2847.36
Napęd FAAC-HANDY-24V-FDS/KIT jest przeznaczony do bram skrzydłowych o długości pojedynczego skrzydła do 2.3 m
Dzięki wielu udogodnieniom technologicznym, urządzenie jest bezpieczne i wygodne w użytkowaniu
Siłownik posiada wbudowane mechaniczne ograniczniki otwarcia i zamknięcia
W przypadku np. zaniku napięcia zasilania, prosty mechanizm rozblokowania przekładni umieszczony w napędzie, pozwala na obsługę ręczną bramy
W zestawie znajdują się: 2 napędy (siłowniki) - model S418 24V, sterownik E024S w obudowie, komplet fotokomórek XP20BD (para nadajnik + odbiornik), moduł komunikacji radiowej XF-FDS/433-868, pilot radiowy XT4-FDS, 2 klucze rozprzęgania awaryjnego oraz niezbędne akcesoria montażowe
| Typ napędu bramy: | Mechaniczny, Do bram skrzydłowych - zestaw do bramy dwuskrzydłowej |
| Maksymalna siła ciągu: | 1800 N |
| Typ silnika: | Silnik szczotkowy, 24 V DC |
| Maksymalna długość bramy: |
|
| Prędkość liniowa: | 37 mm/s (max) |
| Kąt obrotu: | 110 ° (max) |
| Automatyczne zamykanie bramy: | ![]() |
| Automatyczne blokowanie napędu: | ![]() |
| Wyłącznik krańcowy: | ![]() |
| Możliwość przyłączenia fotokomórki: | ![]() |
| Możliwość przyłączenia lampy sygnalizacyjnej: | ![]() |
| Maksymalna ilość zaprogramowanych pilotów: | 250 Kanałów |
| Zasięg transmisji bezprzewodowej: | ≥ 50 m (w terenie otwartym) |
| Pasmo częstotliwości pracy systemu : | 868.35 MHz |
| Ilość cykli na dobę: | ≤ 80 |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 220 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Obudowa: |
|
| Klasa szczelności: |
|
| Kolor: |
|
| Temperatura pracy: | -20 °C ... 55 °C |
| Waga: |
|
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | FAAC |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta PL
Karta katalogowa sterownika PL
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari, 10
40069 Zola Predosa BOLOGNA
Italy
faac@faac.pl
FAAC POLSKA sp. z o.o.
ul. Kopijników 12
03-274 Warszawa
Poland
faac@faac.pl
