NOŚNIK OSPRZĘTU PUSZKI ELEKTROINSTALACYJNEJ PN-KUZ-S KOPOS
Symbol : PN-KUZ-S
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 272.13
Cena : 272.13
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : PN-KUZ-S
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 272.13
Cena : 272.13
Nośnik osprzętu do montażu wbudowanych gniazd 400V, 16A
Przeznaczony do instalacji w puszkach połączeniowych dostarczonych w kompletach do systemów dociepleń serii: KUZ-VOI, KUZ-VO
Wytrzymała konstrukcja
Przed montażem należy usunąć wsporniki montażowe wewnątrz skrzynki KUZ
| Zastosowanie: | KUZ-VOI, KUZ-VO |
| Ilość segmentów: | 1 |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | Stal - wykończenie powierzchniowe ZnCr |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga: | 0.122 kg |
| Rozstaw otworów montażowych: | 60 mm |
| Wymiary: | 117 x 87 x 42 mm |
| Producent / Marka: | KOPOS |
| Gwarancja: | 2 lata |
KOPOS ELEKTRO
Giełdowa 12p
52-438 Wrocław
Poland
kopos@kopos.pl
KOPOS ELEKTRO PL SP. Z O.O.
ul. Giełdowa 12 12
52-438 Wrocław
Poland
info@kopos.pl