OBUDOWA DYSKU TWARDEGO 25PW1-U3-BK-EP-HW ORICO
A szimbólum: 25PW1-U3-BK-EP-HW
A rendelkezésre álló: 6 PC-k.
Ár: 30.09
Ár: 30.09
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: 25PW1-U3-BK-EP-HW
A rendelkezésre álló: 6 PC-k.
Ár: 30.09
Ár: 30.09
Obudowa 25PW1-U3-BK-EP-HW umożliwia przyłączenie do urządzenia dodatkowego dysku twardego 2.5" w standardzie SATA III
Połączenie z urządzeniem nadrzędnym odbywa się za pomocą portu USB 3.0
Zastosowany mechanizm wysuwania dysku pozwala na prostą i szybką instalację, lub wymianę dysku w obudowie
| Obsługiwane dyski twarde: | 1 x SATA III, 2.5 " - 6 TB (max) |
| Wyjścia: | 1 x USB 3.0 Micro B, max. 5 Gb/s |
| Sygnalizacja stanu pracy: | Diody LED |
| Zasilanie: | 5 V DC - z portu USB |
| Obudowa: | Plastikowa |
| Waga: | 0.06 kg |
| Wymiary: | 130 x 80 x 14 mm |
| Producent / Marka: | ORICO |
| Gwarancja: | 2 lata |
Konsorcjum Fen sp. z o. o.
Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
orico@fen.pl
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl