OBUDOWA DYSKU TWARDEGO Y-3036 UNITEK
Symbol : Y-3036
Dostupnosť: 4 Ks.
Cena : 67.88
Cena : 67.88
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : Y-3036
Dostupnosť: 4 Ks.
Cena : 67.88
Cena : 67.88
Obudowa Y-3036 umożliwia przyłączenie do urządzenia dodatkowego dysku twardego 2.5" w standardzie SATA III
Połączenie z urządzeniem nadrzędnym odbywa się za pomocą portu USB 3.1
Zastosowany mechanizm wysuwania dysku pozwala na prostą i szybką instalację, lub wymianę dysku w obudowie
| Obsługiwane dyski twarde: | 1 x SATA III, 2.5 " |
| Wyjścia: | 1 x USB 3.1, max. 5 Gb/s |
| Sygnalizacja stanu pracy: | Diody LED |
| Zasilanie: | Port USB |
| Obudowa: | Desktop, Plastikowa |
| Waga: | 0.08 kg |
| Wymiary: | 131 x 83 x 35 mm |
| Producent / Marka: | UNITEK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Konsorcjum Fen sp. z o. o.
Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
gpsr@fen.pl
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl