OBUDOWA NATYNKOWA VTM117 DAHUA
Symbol: VTM117
Dostępność: 53 szt.
Cena: 69.34
Cena: 69.34
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VTM117
Dostępność: 53 szt.
Cena: 69.34
Cena: 69.34
Obudowa natynkowa dedykowana jest do urządzeń VTO3221E-P, VTO6221E-P
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Zastosowanie: | VTO3221E-P, VTO6221E-P |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga: | 0.22 kg |
| Wymiary wewnętrzne: | 92 x 194 x 26 mm |
| Wymiary zewnętrzne: | 138 x 240 x 35 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com