OBUDOWA PODTYNKOWA DS-KD-ACF1 Hikvision
Symbol : DS-KD-ACF1
Dostupnost: 8 opak
Cena : 142.48
Cena : 142.48
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : DS-KD-ACF1
Dostupnost: 8 opak
Cena : 142.48
Cena : 142.48
Obudowa podtynkowa dedykowana jest do modułowych wideodomofonów HIKVISION
Panel przeznaczony jest do montażu pojedynczego modułu
| Liczba montowanych modułów: | 1 szt. |
| Materiał wykonania: |
|
| Zastosowanie: | DS-KD-xx |
| Kolor: | Czarny + Grafitowy |
| Waga: | 0.19 kg |
| Wymiary wewnętrzne: | 98 x 95 x 42 mm |
| Wymiary zewnętrzne: | 134 x 124 x 60 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305700477 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com