ORGANIZER NA NARZĘDZIA KNO20154 Kistenberg
Symbol : KNO20154
Dostupnost: 56 opak
Cena : 7.17
Cena : 7.17
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : KNO20154
Dostupnost: 56 opak
Cena : 7.17
Cena : 7.17
KNO20154 to wygodny i użyteczny pojemnik zaprojektowany jako organizer na narzędzia
Odporny na uderzenia mechaniczne
Wszystkie produkty firmy Kistenberg zawierają przynajmniej 70% tworzywa pochodzącego z recyklingu oraz w 100% podlegają ponownemu przetwarzaniu.
| Przeznaczenie: | Organizer na narzędzia |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne - mieszanka polimerów o podwyższonej wytrzymałości |
| Kolor: | Przezroczysty (pokrywa) + Czarny |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | ![]() |
| Waga: | 0.124 kg |
| Wymiary zewnętrzne: | 195 x 155 x 35 mm |
| Wymiary wewnętrzne: | 180 x 132 x 30 mm |
| Producent / Marka: | Kistenberg |
| Gwarancja: | 2 lata |
PROSPERPLAST sp. z o.o.
ul. Wilkowska 968
43-378 Rybarzowice
Poland
info@prosperplast.pl
PROSPERPLAST sp. z o.o.
ul. Wilkowska 968
43-378 Rybarzowice
Poland
info@prosperplast.pl
