PANEL WEWNĘTRZNY Wi-Fi / IP DS-KH6320-WTE1-W Hikvision
Symbol : DS-KH6320-WTE1-W
Dostupnosť: 11 Ks.
Cena : 676.45
Cena : 676.45
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : DS-KH6320-WTE1-W
Dostupnosť: 11 Ks.
Cena : 676.45
Cena : 676.45
Panel DS-KH6320-WTE1-W został zaprojektowany z myślą o stworzeniu prostego i efektywnego systemu komunikacji lokalnej
Urządzenie dedykowane do współpracy z modułowymi wideodomofonami Hikvision IP
Może również pełnić funkcję uproszczonej centrali alarmowej, lub modułu powiadamiania przez obsługę 8 wejść alarmowych
Urządzenie dedykowane do współpracy z wideodomofonami Hikvision IP
Ponadto urządzenie ma możliwość współpracy z aplikacją Hik-Connect dla urządzeń mobilnych
| Kompatybilność: | Wideodomofony Hikvision IP |
| Ekran: | 7 " - pojemnościowy ekran dotykowy |
| Rozdzielczość: | 1024 x 600 |
| Pamięć wewnętrzna: | 128 MB (wbudowana) |
| Wybrane funkcje: |
|
| Sterowanie: | pojemnościowy ekran dotykowy |
| Domyślne hasło administratora: | ![]() Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Domyślne hasło zabezpieczania strefy: | ![]() |
| Wejścia alarmowe: | 8 |
| Wyjścia alarmowe: | 2 |
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 6 W |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.34 kg |
| Wymiary: | 200 x 140 x 25 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rumuński, serbski, węgierski, włoski |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305301796 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com
