PLECAK Z NARZĘDZIAMI DLA ELEKTRYKÓW WH-BACKPACK/E/45528 WIHA
A szimbólum: WH-BACKPACK/E/45528
A rendelkezésre álló: 1 PC-k.
Ár: 2710.55
Ár: 2710.55
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: WH-BACKPACK/E/45528
A rendelkezésre álló: 1 PC-k.
Ár: 2710.55
Ár: 2710.55
| Liczba wkrętaków: | 6 szt. |
| Wymiary końcówek: | Philips : PH1, PH2 , Płaski : 3.5 mm, 4.0 mm, 5.5 mm , Płasko-krzyżowy Pozidriv : SL/PZ2 |
| Wybrane cechy: | Zgodność z normą IEC 60900 |
| Izolacja napięciowa: | 1000 V |
| Liczba wymiennych końcówek: | 4 |
| Wymiary końcówek: | Philips : PH1 PH2 , Płaski : 3.5 mm , Płasko-krzyżowy Pozidriv : SL/PZ2 |
| Wybrane cechy: |
|
| Izolacja napięciowa: | 1000 V |
| Długość: | 180 mm |
| Maks. średnica drutu: | Ø 1.8 mm |
| Wybrane cechy: |
|
| Izolacja napięciowa: | 1000 V |
| Długość: | 160 mm |
| Maks. średnica drutu: | Ø 2 mm |
| Wybrane cechy: |
|
| Izolacja napięciowa: | 1000 V |
| Długość: | 200 mm |
| Maks. średnica drutu: | Ø 1.6 mm |
| Wybrane cechy: |
|
| Izolacja napięciowa: | 1000 V |
| Ilość elementów: | 9 |
| Wymiary końcówek: | 1.5 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm |
| Długość: | 400 mm |
| Wybrane cechy: |
|
| Długość: | 2 m |
| Jednostka pomiaru: | metry |
| Ilość segmentów: | 10 szt. |
| Wybrane cechy: | W warunkach całkowitej ciemności przymiar można łatwo odszukać stosując lampę UV |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne / Metal |
| Zastosowanie: | Żyła : 0.5 ... 13 mm² |
| Wybrane cechy: | Ostrze haczykowe z blokadą |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał: | Tkanina 1680D |
| Waga: | 6.077 kg (łącznie) |
| Producent / Marka: | WIHA |
| Gwarancja: | 2 lata |
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
Wiha Werkzeuge GmbH
Obertalstraße 3-7
78136 Schonach
Germany
info.de@wiha.com