PŁYTA MONTAŻOWA DO IZOLACJI KOŃCOWEJ Z OTWORNICĄ MDFZ-80-VDZ-KB KOPOS
A szimbólum: MDFZ-80-VDZ-KB
A rendelkezésre álló: 8 PC-k.
Ár: 89.58
Ár: 89.58
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: MDFZ-80-VDZ-KB
A rendelkezésre álló: 8 PC-k.
Ár: 89.58
Ár: 89.58
Płyta montażowa do instalowania urządzeń elektrycznych (np. oświetlenie zewnętrzne, czujki ruchu, itp.) na docieplanych elewacjach budynków o grubości warstwy izolacyjnej min 80 mm
Płyta montażowa nadaje się do styropianu elewacyjnego i wełny mineralnej
Wytrzymała konstrukcja
Uwaga!
Zestaw zawiera otwornicę ręczną, którą można wykorzystać przy instalacji kolejnych płyt MDFZ-80-KB
| Ilość segmentów: | 1 |
| Izolacja napięciowa: | ~ 400 V |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo samogasnące |
| Kolor: | Jasny szary |
| Waga: | 0.09 kg (bez otwornicy) |
| Grubość warstwy izolacyjnej: | min. 80 mm |
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | KOPOS |
| Gwarancja: | 2 lata |
KOPOS ELEKTRO
Giełdowa 12p
52-438 Wrocław
Poland
kopos@kopos.pl
KOPOS ELEKTRO PL SP. Z O.O.
ul. Giełdowa 12 12
52-438 Wrocław
Poland
info@kopos.pl