PÓŁKA WYSUWANA RSR19-1U-350G STALFLEX
A szimbólum: RSR19-1U-350G
A rendelkezésre álló: 16 PC-k.
Ár: 127.19
Ár: 127.19
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: RSR19-1U-350G
A rendelkezésre álló: 16 PC-k.
Ár: 127.19
Ár: 127.19
Półka do szafy RACK 19", przeznaczona do montażu urządzeń nie posiadających obudowy przystosowanej do montażu w szafach RACK
| Szerokość: | 19 " |
| Wysokość: | 1 U |
| Mocowanie: | czteropunktowe |
| Kolor: | Szary RAL7035 |
| Zastosowanie: | Rack 19" - głębokość ≥ 390 mm |
| Wybrane funkcje: |
|
| Waga: | 2.45 kg |
| Wymiary: | 482 x 350 x 42 mm |
| Producent / Marka: | STALFLEX |
| Gwarancja: | 2 lata |
STALFLEX SP. Z O.O.
ul. Piaskowa 134/a
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Poland
info@stalflex.pl
STALFLEX SP. Z O.O.
ul. Piaskowa 134/a
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Poland
info@stalflex.pl