PÓŁKA WYSUWANA RSR19-1U-550B STALFLEX
Symbol : RSR19-1U-550B
Dostupnost: 25 opak
Cena : 156.21
Cena : 156.21
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : RSR19-1U-550B
Dostupnost: 25 opak
Cena : 156.21
Cena : 156.21
Półka do szafy RACK 19", przeznaczona do montażu urządzeń nie posiadających obudowy przystosowanej do montażu w szafach RACK
| Szerokość: | 19 " |
| Wysokość: | 1 U |
| Mocowanie: | czteropunktowe |
| Zastosowanie: | Rack 19" - głębokość ≥ 600 mm |
| Nośność: | 30 kg |
| Wybrane funkcje: |
|
| Wymiary: | 482 x 552 x 42 mm |
| Waga: | 3.86 kg |
| Producent / Marka: | STALFLEX |
| Gwarancja: | 2 lata |
STALFLEX SP. Z O.O.
ul. Piaskowa 134/a
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Poland
info@stalflex.pl
STALFLEX SP. Z O.O.
ul. Piaskowa 134/a
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Poland
info@stalflex.pl