POZIOMICA LASEROWA BIGSTREN-18763 16 LINII 360 ° 4D BIGSTREN
Symbol : BIGSTREN-18763
Dostupnost: 29 opak
Cena : 280.78
Cena : 280.78
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : BIGSTREN-18763
Dostupnost: 29 opak
Cena : 280.78
Cena : 280.78
Poziomica laserowa płaszczyznowa BIGSTREN-18763 o zasięgu 25 m, służy do szybkiego i łatwego wyznaczania linii poziomych i pionowych (max 16 linii w trybie 4D, 360°)
Urządzenie może pracować długi czas, 2 akumulatory 1500 mAh zapewniają ciągłą pracę bez przerw, kiedy jeden akumulator pracuje, drugi można ładować
W zestawie z urządzeniem znajdują się dodatkowe akcesoria ułatwiające montaż
Produkt spełnia klasę szczelności IP54
Urządzenie może pracować na zewnątrz pomieszczeń
UWAGA! Podczas korzystania ze źródła promieniowania laserowego należy unikać kierowania wiązki lasera w kierunku skóry i oczu
| Kolor lasera: | Zielony |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie poziomej (H): | 360 ° |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie pionowej (V): | 360 ° |
| Długość fali lasera: | 532 nm |
| Dokładność: | 0.2 mm / 10 m |
| Zakres samopoziomowania: | ± 3 ° |
| Odległość robocza: | ≤ 25 m |
| Czas pracy na baterii: | 5 h |
| Możliwość montażu na statywie: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: |
|
| Temperatura pracy: | -20 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.56 kg |
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | BIGSTREN |
| Gwarancja: | 2 lata |
ISO TRADE Sp. z o.o.
HANGAROWA 15
59-220 Legnica
Poland
info@iso-trade.eu
ISO TRADE Sp. z o.o.
HANGAROWA 15
59-220 Legnica
Poland
info@iso-trade.eu