PRZEWÓD SIECIOWY POSAC-C5-EUL15 1.5 m POS
Symbol : POSAC-C5-EUL15
Dostupnost: 37 opak
Cena : 11.14
Cena : 11.14
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : POSAC-C5-EUL15
Dostupnost: 37 opak
Cena : 11.14
Cena : 11.14
| Rodzaj złącza: | Wtyk kątowy CEE 7/7 / Wtyk IEC320 C5 |
| Przewód: | 3 x 0.75 mm² |
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Napięcie: | max. 300 V AC |
| Prąd: | max. 10 A |
| Materiał: |
|
| Kolor: | Czarny |
| Wybrane cechy: |
|
| Waga: | 0.16 kg |
| Producent / Marka: | POS |
| Gwarancja: | 2 lata |
MPL POWER ELEKTRO sp. z o.o.
ul. Handlowa 13
41-807 Zabrze
Poland
info@mplgroup.pl
MPL POWER ELEKTRO sp. z o.o.
ul. Handlowa 13
41-807 Zabrze
Poland
info@mplgroup.pl