PUNKT DOSTĘPOWY 4G+ LTE Cat. 6 +ROUTER ARCHER-MR500 Wi-Fi 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mb/s + 867 Mb/s TP-LINK
Symbol : ARCHER-MR500
Dostupnosť: 3 Ks.
Cena : 597.19
Cena : 597.19
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : ARCHER-MR500
Dostupnosť: 3 Ks.
Cena : 597.19
Cena : 597.19
Bezprzewodowy router ARCHER-MR500, działający zgodnie ze standardem IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, umożliwia współdzielenie łącza sieciowego przez kilku użytkowników na obszarach objętych sygnałem 3G/4G LTE
Urządzenie nie wymaga dodatkowej konfiguracji, jest gotowe do użycia zaraz po umieszczeniu w środku karty SIM i doprowadzeniu zasilania
| Zakres częstotliwości: |
|
| Typ anteny: | WiFi - wbudowane , 2 x 4G LTE - Antena dookólna , Złącza typu SMA |
| Standardy: | IEEE 802.11 b/g/n, IEEE 802.11 a/n/ac, 4G+ LTE, 3G HSPA+/HSPA/UMTS |
| Prędkość transmisji: |
|
| Porty LAN: |
|
| Czułość odbiornika: |
|
| Moc nadajnika: |
|
| Kontrolki LED: | Power, WAN, LTE, WLAN, LAN, Wskaźnik sygnału |
| Typ sieci: |
|
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| DDNS: |
|
| Serwer DHCP: | ![]() |
| Aktualizacja firmware: | ![]() |
| Zabezpieczenia: |
|
| Interfejs do zarządzania: | Zarządzanie lokalne, zdalne lub poprzez TP-Link Cloud, aplikacja Tether |
| Tryby pracy: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 1.5 A (zasilacz w komplecie) |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.378 kg |
| Wymiary: | 202 x 141 x 34 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta EN
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl

