PUNKT DOSTĘPOWY DS-3WAP522-SI Wi-Fi 5 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mb/s + 867 Mb/s Hikvision
Symbol: DS-3WAP522-SI
Dostępność: 2 szt.
Cena: 282.57
Cena: 282.57
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-3WAP522-SI
Dostępność: 2 szt.
Cena: 282.57
Cena: 282.57
Punkt dostępowy DS-3WAP522-SI rozgłasza 2 oddzielne sieci bezprzewodowe, w paśmie 5 GHz o prędkości 867 Mb/s oraz w paśmie 2.4 GHz o prędkości 300 Mb/s
Hikvision DS-3WAP522-SI to urządzenie pracujące w standardzie 2x2 MU-MIMO (Multi User - Multiple Input Multiple Output)
Urządzenie jest łatwe w użyciu i zarządzaniu.
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ anteny: |
|
| Standardy: |
|
| Prędkość transmisji: | 300 Mb/s @ 2.4 GHz + 867 Mb/s @ 5 GHz |
| Zabezpieczenia: | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA/WPA2-PSK |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Moc nadajnika: | 20 dBm |
| Zasilanie PoE: | PoE (802.3at) |
| Zasilanie: | 12 V / 1.5 A (brak zasilacza w zestawie) |
| Pobór mocy: | max. 11.35 W |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 5 % ... 95 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.376 kg |
| Wymiary: | Ø 220 x 39 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 317200305 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta EN
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com