PUNKT DOSTĘPOWY DUAL 5G +ROUTER RUTM52 Dual SIM + eSIM Wi-Fi 5, 2.4 GHz, 5 GHz, 867 Mb/s Teltonika
Symbol : RUTM52
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 5997.80
Cena : 5997.80
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : RUTM52
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 5997.80
Cena : 5997.80
Bezprzewodowy router RUTM52, działający zgodnie ze standardem IEEE 802.11 b/g/n/ac, umożliwia współdzielenie łącza sieciowego przez kilku użytkowników na obszarach objętych sygnałem 3G/4G/5G
Router RUTM52 rozgłasza 2 oddzielne sieci bezprzewodowe, w paśmie 5 GHz oraz w paśmie 2.4 GHz o maksymalnej prędkości 867 Mb/s
Zaawansowane wsparcie dla 5G Sub-6 GHz zapewnia prędkości pobierania do 3.3 Gb/s i wysyłania do 900 Mb/s, co sprawia, że jest idealny do zastosowań wymagających dużej przepustowości
Dwa jednocześnie działające modemy 5G zapewniają dużą prędkość transmisji dzięki funkcji równoważenia obciążenia
Urządzenie jest zgodne z technologią IoT (Internet rzeczy)
Rutererem zarządza system operacyjny RutOS i obsługuje protokoły przemysłowe, takie jak Modbus, DLMS, DNP3, OPC UA, a także jest kompatybilny z systemem zarządzania RMS umożliwiając wydajne zdalne i lokalne zarządzanie urządzeniem
Do zarządzania dedykowana jest aplikacja Teltonika RMS
Router Teltonika RUTM52 posiada 4-pinowe przemysłowe gniazdo zasilania oraz obsługuje szeroki zakres napięć zasilania
| Zakres częstotliwości: |
|
| Typ anteny: |
|
| Standardy: |
|
| Prędkość transmisji: |
|
| Porty LAN: | 4 x 10/100/1000 Mbps |
| Interfejs WAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Moc nadajnika: | ≤ 20 dBm @ 2.4 GHz Wi-Fi ≤ 23 dBm @ 5 GHz Wi-Fi |
| Kontrolki LED: |
|
| Typ sieci: |
|
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Gniazdo karty SIM: |
|
| DDNS: | Współpraca >25 |
| Serwer DHCP: | ![]() |
| Port USB: | ![]() |
| Zabezpieczenia: |
|
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www, aplikacja Teltonika RMS, SMS |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.1 |
| System operacyjny: | RutOS (Linux OS based) |
| Aktualizacja firmware: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 13 W |
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 75 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.56 kg |
| Wymiary: | 132 x 95 x 44 mm |
| Producent / Marka: | Teltonika |
| Gwarancja: | 2 lata |
Teltonika Networks
K. Baršausko st. 66
LT-51436 Kaunas
Lithuania
info@teltonika.pl
Teltonika Networks UAB
K. Barsausko str. 66
0 Kaunas
Lithuania
info@teltonika.lt

