PUNKT DOSTĘPOWY RB-D52G-5HACD2HND-TC-HAP-AC2 hAP ac², 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mb/s + 867 Mb/s MIKROTIK
Symbol : RB-D52G-5HACD2HND-TC
Dostupnost: 1 opak
Cena : 376.96
Cena : 376.96
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : RB-D52G-5HACD2HND-TC
Dostupnost: 1 opak
Cena : 376.96
Cena : 376.96
Punkt dostępowy RB-D52G-5HACD2HND-TC-HAP-AC2 rozgłasza 2 oddzielne sieci bezprzewodowe, w paśmie 5 GHz o prędkości 867 Mb/s oraz w paśmie 2.4 GHz o prędkości 300 Mb/s
Dzięki temu można korzystać z codziennych, mniej wymagających aplikacji, takich jak poczta elektroniczna i przeglądanie stron internetowych, poprzez połączenie w paśmie 2.4 GHz przy jednoczesnym wykorzystaniu pasma 5 GHz do bardziej wymagających, wrażliwych na opóźnienia zastosowań takich jak transmisje strumieniowe wideo w jakości HD lub gry online
Główny obszar zastosowań tego urządzenia to małe i średnie biura oraz domki jednorodzinne i mieszkania
W komplecie znajduje się praktyczna podstawka umożliwiająca ustawienie urządzenia w pionie, w poziomie lub montaż do ściany
Obsługa standardu 802.11ac - nowej generacji połączeń bezprzewodowych
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ anteny: | 4 x Antena wewnętrzna |
| Standardy: | IEEE 802.11 b/g/n/ac @ 2.4 GHz IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | 300 Mb/s + 867 Mb/s |
| Porty LAN: | 4 x 10 / 100 / 1000 Mbps LAN 1 x 10 / 100 / 1000 Mbps Uplink |
| Kontrolki LED: | Power, User, 4 x Ethernet, WAN, WPS |
| Czułość odbiornika: |
|
| DDNS: | ![]() |
| Serwer DHCP: | ![]() |
| Aktualizacja firmware: | ![]() |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www |
| Moc nadajnika: | max. 27 dBm @ 2.4 GHz max. 26 dBm @ 5 GHz |
| Zasilanie: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.17 kg |
| Wymiary: | 120 x 99 x 33 mm |
| Producent / Marka: | MikroTik |
| Gwarancja: | 2 lata |
SIA Mikrotikls
Aizkraukles iela 23
LV-1002 Riga
Latvia
sales@mikrotik.com
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mikrotīkls"
Aizkraukles iela 23
LV-1006 Riga
Latvia
support@mikrotik.com
