PUNKT DOSTĘPOWY +ROUTER MAX18 Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz 574 Mbps + 1201 Mbps DAHUA
Symbol : MAX18
Dostupnosť: 4 Ks.
Cena : 329.33
Cena : 329.33
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : MAX18
Dostupnosť: 4 Ks.
Cena : 329.33
Cena : 329.33
Router MAX18 rozgłasza 2 oddzielne sieci bezprzewodowe, w paśmie 5 GHz o prędkości 1201 Mb/s oraz w paśmie 2.4 GHz o prędkości 574 Mb/s
Dzięki temu można korzystać z codziennych, mniej wymagających aplikacji, takich jak poczta elektroniczna i przeglądanie stron internetowych, poprzez połączenie w paśmie 2.4 GHz przy jednoczesnym wykorzystaniu pasma 5 GHz do bardziej wymagających, wrażliwych na opóźnienia zastosowań takich jak transmisje strumieniowe wideo w jakości HD lub gry online
Wysoka wydajność sieci Wi-Fi 6 zapewnia więcej połączonych urządzeń oraz wyższą prędkość
Główny obszar zastosowań tego urządzenia to małe i średnie biura oraz domki jednorodzinne i mieszkania
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ anteny: |
|
| Standardy: |
|
| Prędkość transmisji: | 574 Mbps + 1201 Mbps |
| Zabezpieczenia: | WPA2 |
| Porty LAN: | 3 x 10/100/1000 Mbps |
| Zasilanie: | 12 V DC / 1.5 A (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | ≤ 12 W |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 5 % ... 95 % |
| Waga: | 0.23 kg |
| Wymiary: | 95 x 95 x 73 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 2 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com