PUNKT DOSTĘPOWY TL-EAP115-WALL 2.4 GHz 300 Mb/s TP-LINK
Symbol : TL-EAP115-WALL
Dostupnost: 4 opak
Cena : 182.73
Cena : 182.73
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : TL-EAP115-WALL
Dostupnost: 4 opak
Cena : 182.73
Cena : 182.73
Bezprzewodowy, naścienny punkt dostępowy
Konstrukcja urządzenia umożliwia łatwy montaż naścienny w standardowej obudowie instalacyjnej
Umieszczenie urządzenia EAP w każdym pomieszczeniu gwarantuje silny sygnał sieci i umożliwia gościom korzystanie z prywatnych połączeń
Darmowe oprogramowanie zarządzające Omada pozwala na centralne zarządzenie siecią bezprzewodową
Zastosowane w urządzeniu zabezpieczenia klasy biznesowej chronią sieć WiFi przed atakami
Urządzenie pozwala na bezpieczną transmisję danych, zabezpieczoną szyfrowaniem: WEP, WPA/WPA2 oraz WPA-PSK/WPA2-PSK (64/128/152 bitów)
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz |
| Typ anteny: | 2 x 1.8 dBi Zintegrowana Antena dookólna |
| Polaryzacja: | pionowa/pozioma |
| Standardy: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Prędkość transmisji: |
|
| Zabezpieczenia: | WEP 64/128/152-bit, WPA / WPA2-Enterprise, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Porty LAN: | 2 x 10/100 Mb/s |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www, aplikacja Omada |
| Moc nadajnika: | < 20 dBm |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie PoE: | ![]() |
| Zasilanie: | PoE (802.3af) |
| Pobór mocy: | 2.8 W |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % |
| Wybrane cechy: |
|
| Waga: | 0.104 kg |
| Wymiary: | 87 x 87 x 30 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 5 lat |
Karta katalogowa producenta PL
Karta katalogowa producenta EN
Skrócona instrukcja instalatora
Skrócona instrukcja instalatora
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
