PUNKT DOSTĘPOWY U6-MESH Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz, 573.5 Mbps + 4800 Mbps UBIQUITI
Symbol : U6-MESH
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 1079.00
Cena : 1079.00
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : U6-MESH
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 1079.00
Cena : 1079.00
UBIQUITI U6-MESH to urządzenie pracujące w standardzie 2x2 UL MU-MIMO @ 2.4 GHz / 4x4 DL/UL MU-MIMO @ 5 GHz
Urządzenie jest łatwe w użyciu i zarządzaniu.
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz , |
| Typ anteny: |
|
| Standardy: |
|
| Prędkość transmisji: | 573.5 Mbps @ 2.4 GHz + 4800 Mbps @ 5 GHz |
| Zabezpieczenia: | WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3) |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Moc nadajnika: |
|
| Zasilanie PoE: | Ubiquiti Passive PoE |
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | 11.4 W |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 60 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 5 % ... 95 % |
| Waga: |
|
| Wymiary: | Ø 49 x 160 mm |
| Producent / Marka: | UBIQUITI |
| Gwarancja: | 2 lata |
Ubiquiti International Holding B.V.
Ekkersrijt 3102
5692 CC Son
Netherlands
support@ui.com
CDR Prosta Spółka Akcyjna
ul. Władysława Pałki 15
44-240 Żory
Poland
sales@cdr.pl