PUSZKA ELEKTROINSTALACYJNA DO DOCIEPLEŃ KEZ-300-KB KOPOS
Symbol: KEZ-300-KB
Dostępność: 4 szt.
Cena: 129.87
Cena: 129.87
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KEZ-300-KB
Dostępność: 4 szt.
Cena: 129.87
Cena: 129.87
Puszka elektroinstalacyjna do instalacji urządzeń na docieplanych elewacjach budynków o grubości od 50 do 300 mm
Wytrzymała konstrukcja
Eliminacja powstawania mostów cieplnych
Uwaga!
Przed montażem konieczne jest przycięcie nośnika zawierającego zamkniętą izolację do wymaganej długości w zależności od grubości warstwy izolacyjnej.
| Ilość segmentów: | 1 |
| Izolacja napięciowa: | ~ 400 V |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo samogasnące |
| Kolor: | Jasny szary |
| Waga: | 0.35 kg |
| Grubość warstwy izolacyjnej: | 50 ... 300 mm |
| Rozstaw otworów montażowych: | 60 mm |
| Wymiary: | 120 x 120 x 317.5 mm |
| Producent / Marka: | KOPOS |
| Gwarancja: | 2 lata |
KOPOS ELEKTRO
Giełdowa 12p
52-438 Wrocław
Poland
kopos@kopos.pl
KOPOS ELEKTRO PL SP. Z O.O.
ul. Giełdowa 12 12
52-438 Wrocław
Poland
info@kopos.pl