PUSZKA ELEKTROINSTALACYJNA DO IZOLACJI KOŃCOWEJ KEFZ-80-KB KOPOS
Symbol : KEFZ-80-KB
Dostupnosť: 10 Ks.
Cena : 53.50
Cena : 53.50
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : KEFZ-80-KB
Dostupnosť: 10 Ks.
Cena : 53.50
Cena : 53.50
Puszka elektroinstalacyjna do instalacji urządzeń na docieplanych elewacjach budynków o grubości warstwy izolacyjnej min 80 mm
Puszka nadaje się do styropianu elewacyjnego i wełny mineralnej
Wytrzymała konstrukcja
Uwaga!
Do pierwszej instalacji należy dokupić zestaw KEFZ-80-VDZ-KB, który zawiera również zestaw do wiercenia ręcznego.
| Ilość segmentów: | 1 |
| Izolacja napięciowa: | ~ 400 V |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo samogasnące |
| Kolor: | Jasny szary |
| Waga: | 0.074 kg |
| Grubość warstwy izolacyjnej: | min. 80 mm |
| Rozstaw otworów montażowych: | 60 mm |
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | KOPOS |
| Gwarancja: | 2 lata |
KOPOS ELEKTRO
Giełdowa 12p
52-438 Wrocław
Poland
kopos@kopos.pl
KOPOS ELEKTRO PL SP. Z O.O.
ul. Giełdowa 12 12
52-438 Wrocław
Poland
info@kopos.pl