PUSZKA ODGAŁĘŹNA PH-75X75/EPN IP55 Elektro-Plast
A szimbólum: PH-75X75/EPN
A rendelkezésre álló: 38 PC-k.
Ár: 4.67
Ár: 4.67
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: PH-75X75/EPN
A rendelkezésre álló: 38 PC-k.
Ár: 4.67
Ár: 4.67
Puszka instalacyjna natynkowa, izolacyjna, odgałęźna. Posiada pokrywę zatrzaskową. Idealnie nadaje się jako osłona rozgałęzienia zasilania.
Puszka jest wykonana z tworzywa bezhalogenowego, samogasnącego
| Ilość przepustów: | 7 szt. Ø 15 mm, max. 19 mm |
| Izolacja napięciowa: | ~ 400 V |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | IP55 |
| Wytrzymałość mechaniczna: | IK08 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne bezhalogenowe |
| Kolor: | Szary RAL7035 |
| Wymiary: | 75 x 75 x 39 mm |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast |
| Gwarancja: | 2 lata |
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl