PUSZKA ODGAŁĘŹNA Z DŁAWNICAMI LUX-172X172/EPN IP55 Elektro-Plast
Symbol : LUX-172X172/EPN
Dostupnosť: 10 Ks.
Cena : 34.65
Cena : 34.65
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : LUX-172X172/EPN
Dostupnosť: 10 Ks.
Cena : 34.65
Cena : 34.65
Puszka natynkowa, izolacyjna, odgałęźna 8 - wlotowa z dławnicami bezgwintowymi
| Ilość przepustów: | 8 szt. Ø 29 mm |
| Izolacja napięciowa: | 400 V |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | IP55 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne - Polipropylen |
| Kolor: | Biały (RAL 9003) |
| Wymiary wewnętrzne: | 163 x 163 x 55 mm |
| Wymiary: | 172 x 172 x 75 mm |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta PL
WAGO ELWAG sp. z o.o.
ul. Piękna 58A
50-506 Wrocław
Poland
info@wago.com
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl