PUSZKA ODGAŁĘŹNA Z DŁAWNICAMI LUX-196X196/EPN IP55 Elektro-Plast
Symbol: LUX-196X196/EPN
Dostępność: 8 szt.
Cena: 65.03
Cena: 65.03
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LUX-196X196/EPN
Dostępność: 8 szt.
Cena: 65.03
Cena: 65.03
Puszka natynkowa, izolacyjna, odgałęźna 8 - wlotowa z dławnicami bezgwintowymi
| Ilość przepustów: | 8 szt. Ø 29 mm |
| Izolacja napięciowa: | 400 V |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | IP55 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne - Polipropylen |
| Kolor: | Biały (RAL 9003) |
| Wymiary wewnętrzne: | 188 x 188 x 53 mm |
| Wymiary: | 196 x 196 x 78 mm |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta PL
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl