PUSZKA PODTYNKOWA POCZWÓRNA PK-4X60/K-G/EPN Elektro-Plast
A szimbólum: PK-4X60/K-G/EPN
A rendelkezésre álló: 28 PC-k.
Ár: 31.17
Ár: 31.17
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: PK-4X60/K-G/EPN
A rendelkezésre álló: 28 PC-k.
Ár: 31.17
Ár: 31.17
Puszka instalacyjna podtynkowa
Puszka przeznaczona jest do montażu w ścianach pustych (karton-gips, regips)
| Ilość segmentów: | 4 |
| Klasa szczelności: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Ceglasty |
| Waga: | 0.088 kg |
| Średnica otworu montażowego: | 4 x Ø 67 mm |
| Wymiary: | 4 x Ø 60 x 47 mm - Wymiary wewnętrzne 282 x 72 x 48 mm - Wymiary zewnętrzne |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast |
| Gwarancja: | 2 lata |
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl
